Szkolenia kierowców

Szkolenia jazdy sportowej czyli szkółka rajdowa

Jako dziecko marzyłeś, żeby przejechać się samochodem rajdowym, ale nie jesteś przekonany czy potrafisz? Pomagamy w stawianiu pierwszych kroków w rajdowym świecie. Pomożemy zapanować nad samochodem. Wyjaśnimy co i dlaczego dzieje się z autem. Nawet jeżeli nie zdobędziesz pucharu mistrzowskiego to gwarantujemy, że zdobyte doświadczenia przydadzą się w ruchu ulicznym i zdecydowanie wpłyną na Twoje bezpieczeństwo dając przy tym wiele frajdy z jazdy.


1. Szkolenia podstawowe

Te szkolenia wykonujemy również na torze, ale przy mniejszych prędkościach. Dla osób, które nigdy nie miały kontaktu z jazdą na skraju przyczepności opon polecamy najpierw takie szkolenie jako przygotowanie, nabranie dobrych nawyków za kierownicą. Przekazujemy elementy, które częściowo pokrywają się z popularnymi szkoleniami z zakresu bezpiecznej jazdy.

2. Szkolenia zaawansowane

Odkrywanie tajników szybszej jazdy, wprowadzanie i utrzymywanie auta w poślizgu, skuteczne hamowanie, tor jazdy w zależności od warunków. Zapoznanie z trasą / odcinkiem specjalnym - na co zwracać uwagę. Czy warto ścinać zakręty?


3. Szkolenia indywidualne i doskonalenie techniki jazdy sportowej.

To etap przeznaczony dla osób, które mają już kilka startów za sobą. Zawsze może być lepiej prawda? Nawet znając teorię osoba na fotelu pilot jako obserwator potrafi wiele zdziałać. Pokazujemy jak radzić sobie w bardzo specyficznych sytuacjach, które mogą wystąpić na trasie rajdowej.